Haber

Varlık tartışmalarıyla gündeme gelen ‘Sülemsi’ Şule Kayatürk: “Tehdit mesajları alıyorum”

‘Şülemsi’ lakaplı ve Dilan Polat skandalının ardından sosyal medyada paylaştığı lüks hayatıyla dikkat çeken isimlerden biri olan Şule Kayatürk, eleştirinin yanı sıra tehdit mesajları da aldığını söyledi. Şulemsi, ‘Rahatım dedikçe daha çok tehdit mesajları alıyorum, şaka gibi’ dedi.

Engin ve Dilan Polat çiftinin tutuklanmasının ardından fenomen ve güzellik merkezinin sahibi Şulemsi, 16 villa, 28 daire, 1 helikopter, 173 işyeri ve işyeri sahibi olduğu iddiasıyla gündeme gelen isimlerden biri oldu. 1 yat.

Mal varlığına ilişkin iddiaları yalanlayan Şulemsi, tehdit mesajları aldığını söyledi.

Eleştirilerin yanı sıra tehdit mesajları da almaya başladığını iddia eden fenomen, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Bazen gerçekten anlayamıyorum. Şaka yapıyorum, görmüyor musun? Hiç suçlamıyorum. Sessiz olanlardan korkun. Bakın sadece 2 gün sonra tüm fenomenlerle dalga geçmeye çalışacaklar. Böylece böyle masum görünebiliriz. Bakın, doğru olan tek bir şeye bile rastlamadım. Tek bir doğruluk payı olan bir tez olsaydı onunla dalga geçmezdim, herkes gibi sessizce otururdum. Rahat olduğumu söylüyorum ama tehdit mesajları alıyorum. Rahatlığımdan resmen rahatsız oluyorlar. “Hayatımda hiçbir şey değişmedi, hâlâ eskisi gibiyim.”

“Şülemsi” lakaplı 26 yaşındaki Şule Kayatürk ile eşi Yasin Türk’ün gösterişli hayatlarının yanı sıra 16 villa, 28 daire, helikopter, 173 iş yeri ve yat sahibi olduğu iddia edildi.

Son model arabası ve gösterişli hayatıyla adından söz ettiren Şulemsi, avukatı aracılığıyla yaptığı açıklamada mal varlığının olduğu iddiasını yalanladı.

Avukatının açıklaması 1 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yayımlanan fenomen, “Gönderilen tweetler, yorumlar ve alınan mesajlar da dahil olmak üzere haksız yere uğradığım maddi ve manevi mağduriyetin hukuki sorumluluğunu arayacağız. seni seviyorum, güvendeyim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu