Teknoloji

Derceto Malikanesine Odaklanan Yeni Alone in the Dark Fragmanı

THQ Nordic ve Pieces Interactive, yeni Karanlıkta Tek Başına fragman Onlar geldi. Doğrudan Derceto konağını konu alan fragmana haberimizden göz atabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:  Indiana Jones ve Great Circle Fragmanı Yayınlandı


Ağustos 2022’de duyurulan Alone in the Dark, birçok gecikmenin ardından PC (GOG ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için piyasaya sürüldü. 20 Mart 2024 tarihinde satışa sunulacak. Hikayenin Derceto malikanesine döneceği oyunda Emily Hartwood kayıp amcasını bulmaya çalışacak. Elbette bu noktada özel dedektif Edward Carnby de hikayeye katılacak.

Kendimizi bölgenin tuhaf yerlileriyle, kabus dünyalarına açılan kapılarla ve tehlikeli yaratıklarla karşı karşıya bulacağımız ve aynı zamanda bir entrikanın ortasında bulacağımız Alone in the Dark’ın yeniden yapımı için yeni bir fragman yayınlandı. şeytan ve destekçileri yükselişte.

Karanlıkta Yeni Tek Başına Fragman

Derceto konağına odaklanan yeni fragman, hikayenin geçeceği ana mekana ışık tutuyor. Devasa malikanede bizi ne gibi tehlikelerin beklediğini ve etkisine bağlı olarak farklı şekillerde aklını kaybetmiş birçok farklı insanı görebiliyoruz. Ayrıca genel atmosfer hakkında da fikir sahibi olmak mümkün. Gerçekten tüyler ürpertici bir oyunun bizi beklediğine şüphe yok. İki dakikadan biraz uzun olan fragmanı aşağıdan kontrol edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu