Haber

ÜZERİME KAPIYI KİLİTLEDİ DEDİĞİ ARKADAŞI UMREDE ÇIKTI

BEYOĞLU’nda mesken sahibi olan arkadaşının kendisinin üzerine kapıyı kilitlediğini tez ederek, daire penceresine çıkıp yardım isteyen kişiyi itfaiye ve polis kurtardı. Komşuları konut sahibinin bir haftadır umrede olduğunu belirtirken, daireden çıkarılan adam tabiri alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Olay, Kaptanpaşa Mahallesi Mürüvvet Sokak üzerinde bulunan altı katlı binanın 4. katında saat 13.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran, mesken sahipleri bir hafta evvel umreye gitti. Meskenin boş olduğunu düşünen komşular, dairenin camına çıkan ve ‘evde kilitli kaldım. Polis çağırın.’ diye yardım isteyen bir kişinin olduğunu görünce olay yerine polis ve itfaiye çağırdı. İtfaiye erleri ile polis daire kapısına gitti. Kapı açılarak içeri girildi. Meskende kilitli kalan kişi gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü.

“BENİ BURAYYA KİLİTLEYİP GİTTİ”

Evde kilitli kalan kişi, “Evde kalıyordum. Burası benim evim değil. Arkadaşımın evi. Beni buraya kilitleyip gitti. Neden kilitledi ben de bilmiyorum.” dedi.

“NORMALDE BU EVDE KALANLAR UMREYE GİTTİ”Mahalle sakini Osman Kütük, “Arkadaş balkona çıktı. Polis, polis diye bağırdı. Ben de polisi aradım. Kapı kırılacak dediler. Normalde bu evde kalanlar umreye gitti. Şu an evde yabancı bir kişi var. Üzerine kapı kilitlenmiş. Ben de ne olduğunu bilmiyorum.” dedi.

Görüntü dökümü: ——————-Olay yerinden görüntü-Camda bekleyen kişi-İtfaiye ve polis gruplarının meskene girmesi-Evde kilitli kalan kişinin kurtarılması-Gözaltına alınan kişinin polis merkezine götürülmesi-Komşularla röp.

-Genel ve detaylar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
istanbul evden eve nakliyat
Bağlum Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu