Yaşam

Tuba Büyüküstün’ün seçim paylaşımı: Neye evet dediğinizi bilin

Oyuncu Tuba Büyüküstün, 28 Mayıs’ta yapılacak olan 2. cinsiyet seçimini sosyal medya hesabından paylaştı. Büyüküstün, “oy” çağrısında bulunarak, “Araştırın, gözünüzü kulağınızı tıkamayın. Neye ‘evet’ dediğinizi bilin” dedi.

Büyüküstün, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Biz birbirimizden başkası değiliz. Hiçbirimiz daha doğru ya da daha yanlış değiliz. Bölmek, yüzleşmek, sahiplenmek yerine bütünün parçaları olduğumuzu bilsek… Hepimiz aynı şeyi istemez miyiz? kendimizi ve ülkemizi, tarafsız, kültür ve refah seviyesi yüksek bir adalet sistemi, ekonomik yönden güçlü, eğitim düzeyi yüksek, gençlerine yatırım yapan ve destekleyen bir devlet yapısı, bu topraklar bizimdir, başka kimsenin değildir. . Bizden başkası sahip çıkmayacak. Kadınlarımız bizim, çocuklarımız bizim, gençlerimiz bizim, insanlarımız bizim.”

‘ARAŞTIRIN, GÖZÜNÜZÜ, KULAĞINIZI KAPATMAYIN’

Oyuncu ayrıca bir sonraki gönderisinde şunları yazdı:

“Takım taraftarı gibi değil, bilinçli olarak oy verin. Arayın, gözlerinizi ve kulaklarınızı kapatmayın. Neye ‘Evet’ dediğinizi bilin. kararsız mısın Geleceğini hayal et. Çocuklarınızın geleceği, torunlarınızın geleceği… Kalbinizde bir cevap belirecek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Bağlum Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu