Teknoloji

Silent Hill: Kısa Mesaj duyuruldu ve PlayStation 5’te ücretsiz olarak mevcut!

Konami oyun severler tarafından merakla bekleniyor. yeni Sessiz Tepe Oyunu PlayStation Showcase etkinliğinde duyurdu. Üstelik bunu duyurmakla kalmadı, bu oyunun oyuncuların hizmetine sunulacağını da söyledi. Tamamen bedavaolarak da tanıtılacağını duyurdu.

Konami, yaptığı bir açıklamayla ünlü manevi korku serisinin yeni hikayesinin yayınlanacağını duyurdu. Silent Hill: Kısa Mesaj‘ile ilgili, PlayStation Store’da ücretsiz olarak yayınlandığını duyurdu. Ayrıca geliştirici stüdyo Bloober Team’in merakla beklenen Silent Hill 2’nin yeniden yapımıOyunun yeni fragmanı, geliştirilmiş ve modernize edilmiş mücadelelerde oyuncuları neyin beklediğini ortaya koyuyor.

Silent Hill’in Hikayesi Nedir: Kısa Mesaj?

Silent Hill: Kısa Mesaj’ın kahramanı Anita, bir arkadaşı tarafından şehrin eteklerindeki terk edilmiş bir apartman kompleksine çağrılır. Anita bu tüyler ürpertici yeri keşfederken bir yandan da saklamaya çalıştığı karanlık bir gerçekle yüz yüze gelir.

KONAMI daha önce Silent Hill serisinde yeni bir dönem başlatacak birçok yeni oyun ve interaktif medyanın yolda olduğunu duyurmuştu. Silent Hill: The Short Mesaj, serinin önceki ve gelecek oyunlarından bağımsız, tamamlanmış bir hikayeye sahip kısa bir oyundur. Oyun günümüzde geçiyor ve 21. yüzyılda herkesin aşina olduğu bir tema olan sosyal paylaşım sitelerindeki iftira ve zorbalığı konu alıyor. Silent Hill: The Short Mesaj, 10 yıl aradan sonra çıkan ilk Silent Hill oyunu olması nedeniyle de önemli bir ürün.

Silent Hill: Kısa Mesaj lansman fragmanını yukarıdaki görselden hızlı bir şekilde izleyebilirsiniz.

haberyavuzeli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu