Haber

GKN Kargo, Şanlıurfaspor’a da sponsor oldu

– Galatasaray’ın sponsoru Şanlıurfaspor’a da sponsor oldu

Şanlıurfaspor ile GKN Kargo arasında sponsorluk anlaşması imzalandı

ŞANLIURFA – Galatasaray’a sponsor olan GKN Kargo, Trendyol 1. Lig’in yeni gruplarından Şanlıurfaspor’a da sponsor oldu.

İmzalanan sözleşme ile GKN Kargo, 2023-2024 sezonunda Şanlıurfaspor takımının iç saha ve Ziraat Türkiye Kupası ön eleme maçlarında formasının her iki kolunda logo bulundurma hakkına sahip oldu. Takım tesislerinde düzenlenen törene Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Hacım İzol, GKN Kargo Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Akyürek, Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, kulüp yönetim kurulu, taraftarlar ve gazeteciler katıldı.

Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Hacım İzol ise yaptığı konuşmada, “Sağ ve sol kol sponsorluğumuzu aldılar. Kendilerine teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. Şanlıurfasporlu taraftarlarımız ve derneklerimiz başta olmak üzere Şanlıurfaspor’u seven tüm bileşenlerimize buradan.” , Türkiye’deki tüm Şanlıurfasporlu hemşehrilerimize de GKN Kargo’nun artık Şanlıurfaspor’un kargosu olduğunu belirterek bu konuda hassasiyet göstermelerini rica eder, teşekkür ederim.

GKN Kargo İdare Meclisi Başkanı Gökhan Akyürek, “Allah bize dün Galatasaray’ı verdi. Spor Kulüple kol kola sözleşmemizi imzaladık ve bugün Allah nasip etti yine Şanlıurfaspor ile sağ sol kol anlaşmasını imzalıyoruz. Desteğimiz devam edecek” dedi.

Törende Kaymakam Ayhan ve Beyazgül birer konuşma yaparak geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

Konuşmaların ardından sponsorluk sözleşmesi imzalandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Bağlum Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu