Yaşam

YAZIN EGZOTİK RUHUNU BANYO VE VÜCUT İŞLERİYLE HİSSEDİN

Bath & Body Works’ün yaz sezonu için sınırlı sayıda üretilen yeni kokusu Coco Paradise, hindistan cevizi ve monoi notalarının özel ve ustalıkla dengelenmiş kokusuyla sizi egzotik bir yolculuğa davet ediyor.

Hindistan cevizi yağından en son koku teknolojileri kullanılarak üretilen Hindistan cevizi yağından elde edilen Tahiti gardenya yapraklarından elde edilen Monoi esansının harmanlanmasıyla ortaya çıkan Coco Paradise, serinin tamamında yer alan çalışmalarıyla yazın unutulmaz anlarına damgasını vuruyor.

Firmenich’in parfüm uzmanlarından Honorine Blanc ve Alexis Grugeon’un işbirliğiyle yaratılan sofistike Coco Paradise, kokladığınız ilk andan itibaren sizi etkiliyor. Hindistan cevizi ve Monoi’nin harika birleşimi ile daha sıcak ve daha egzotik bir kokuya dönüşen Coco Paradise, portakal ağaçlarının çiçeklerinden elde edilen hafif çiçeksi koku ışıltılı bir kadınlığı ortaya çıkarmanızı sağlarken; Bronze Sandalwood notası, güneşin altın saatlerinin teninize yansıması olarak kabul edilir. Coco Paradise’ın cezbedici kokusu, ışıltılı karışımıyla gün boyu ışıldamanızı sağlayan Vücut Spreyi, Vücut Yağı ve Vücut Peeling ürünleriyle de dikkat çekiyor.


Lüks bir koku karışımı olan Coco Paradise’ın yanı sıra Pink Pineapple Sunrise, Waikiki Beach Coconut ve Mango gibi Bath & Body Works’ün en popüler yaz kokularını Bath & Body Works mağazalarında veya bathandbodyworks.com.tr’de deneyimleme fırsatını kaçırmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Bağlum Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu