Haber

Tanju Özcan açıkladı: Genel lider adayı olmak istiyorum

CHP’den ihraç edilen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, CNN Türk ekranlarında Ahmet Hakan’la birlikte yayınlanan Tarafsız Bölge programında gündeme ilişkin açıklamalarda bulunuyor.

İhraç edildiği CHP’ye dönmek için hukuki yollara başvurduğunu söyleyen Özcan, Kılıçdaroğlu’na karşı cumhurbaşkanlığına aday olmak istediğini açıkladı.

Tanju Özcan şunları söyledi:

Siyasetçiler açısından her gerçeğin her yerde söylenmesi gerekir. Tek başıma kalsam da, bunun sonucunda koltuğumu kaybetsem de, başıma bir şey gelse bile dedim. Çünkü Sayın Kılıçdaroğlu’nun arkasında hangi güçlerin olduğu belli değil. Başınıza başka şeyler de gelebilir. Bu yolculuğa çıkarken bunları düşündüm. Sayın Muharrem İnce’ye ne oldu şimdi? Muharrem Bey bunu FETÖ’cülerin yaptığını, CHP’lilerin yaydığını söylüyor. Bunu yayan kişi, bunu yapanı biliyor. Eğer bir şeyi yayacaksan, bunu kimin yaptığını biliyorsun.

Senin FETÖ’cü bir danışmanın var dedim. Bunlar için bana dava açmadı. Başka bir paylaştığım videodan dolayı açtı. FETÖ’nün hangi danışmanının kardeşim olduğunu söylemedi.

KAYNAK: CNN TÜRK

haber-piraziz.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Bağlum Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu