Yaşam

Oyuncu Yeliz Şar’ın hüzünlü günü! annesi vefat etti

Gönül Gözü, Yaprak Damlası, Çocukluk Günleri, Sudan Çıkma Nedenleri, İş Yetkileri, Druyunin Çekicileri ve Öğrenci İşleri gibi birçok projede yer alan başarılı oyuncu Yeliz Şar’ın annesi vefat etti.

BUGÜN SON YOLCULUĞUNA ÇIKACAK

Annesinin acısını Instagram hesabından paylaşan Yeliz Şar, “Canım canım annem maalesef bir arkadaşımı kaybettik. Cenazemiz 19.04.2023 (Çarşamba) öğlen Şakirin Camii’nde defnedilecektir. dualarınız.” Şehriban Şule Şar, kılınacak cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı’na defnedilecektir.

YELİZ SAR KİMDİR?

Yeliz Şar, 30 Mayıs 1977’de Almanya’da doğdu. Marmara Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2001 yılında Alişan ve Hande Kazanova’nın başrollerini paylaştığı Aşkına Eşkıya dizisindeki Lara rolüyle yaşamıştır. 2008 yılında “Kollama” dizisi ile tanınmaya başlamıştır. Bugüne kadar Kardelen, Rabia, Gönül Gözü, Yetmez Saatler, Sensiz Olmaz, Yaprak Dökülür, Oyun Biter, Limon Ağacı, İzleme, Çocukluk Günleri, Su Sebepleri, İş Yetkileri, Uyuşturucu Kanalları, Sahte Hayat, Cesur Hemşire ve Öğrenci İşleri. Birçok film ve dizide rol alan Yeliz Şar, 2012 yılında Tolga Güleç ile evlenmiş, 2017 yılında boşanmıştır.

buyukcekmeceajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Bağlum Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu