Kayseri 1.Amatör Küme: Sanayi Esnafspor: 1 Tomarza Belediyespor: 7
![](https://altintashaber.com.tr/wp-content/uploads/2022/11/kayseri-1amator-kume-sanayi-esnafspor-1-tomarza-belediyespor-7-kGJa9iTb.jpg)
Kayseri 1. Amatör Küme A Kümesi 8. hafta maçında Sanayi Esnafspor ile Tomarza Belediyespor karşılaştı. 8 golün atıldığı maçı mavi beyazlılar kazandı.
Stat: Erkilet 1 Nolu
Hakemler: Aydoğan Mantar, Mustafa Bulduk, Baki Özdemir
Sanayi Esnafspor: Ömer Duran, Halil Sarıkaya, Zeki Uçar, Barış Deniz, Batuhan Gümüş, Deniz Karatut, Mustafa Kocakaya, Serhat Karataş, Fatih Çetin, Reşit Furkan Temur, Ramazan Başer
Tomarza Belediyespor: Hakan Aksoy, Abdullah Halit Ulucan, Yusuf Işık, Fatih Akbudak, Mert Celayir, Şükrü Pekel, Halil İbrahim Güney, İsa Eren Karabağ, Oğuz Menekşe, Hakan Gazcıoğlu, Erol Hayta
Goller: Deniz Karatut Dk.4, (Sanayi Esnafspor) Erol Hayta Dk. 35 ve 44, Hakan Gazcıoğlu Dk.65,78 ve 82, Halil İbrahim Güney Dk.75 ve 80 (Tomarza Belediyespor) – KAYSERİ