Yaşam

Elektronik Müziğin Dev İsmi Moderat 24 Haziran’da Zorlu PSM’de!

Primavera Sound, Glastonbury, Sónar, Electric Zoo, Lowlands Fesival gibi festivallerin baş isimlerinden biri olarak birçok kez sahne alan ve elektronik müzik alanında yer alan Berlinli Moderat’tan kaçırılmayacak bir sahne şovu ve performans. %100 Müzik’in katkılarıyla Güçlü PSM Turkcell Sahnesi. buluşacak! ‘Bad Kingdom’, ‘A New Error’, ‘The Fool’, ‘Eating Hooks’ gibi şarkılarıyla milyonlarca dinlemeye ulaşan ve elektronik müzik dünyasında ün kazanan Moderat, 24 Haziran 2023’te Violent PSM Turkcell Sahnesinde! %100 Müzik tarafından PSM Yazı Seviyor kapsamında. yılında unutulmaz bir konser verecek.

Sascha Ring’in üyeleri Gernot Bronsert ve Sebastian Szary tarafından kurulan Moderat grubu ve Apparat projesiyle tanıdığımız Modeselektor, 2000’li yılların başında elektronik müziğin nabzının attığı Berlin’de birleşti. %100 Müzik ile PSM Yazı Seviyor Konserler serisi kapsamında 24 Haziran akşamı Violent PSM %100 Müzik katkılarıyla sahne alacak. Çıkışlarından bu yana elektronik, minimal tekno, ambient ve glitch türlerini bir araya getirmeyi başaran ‘Bad Kingdom’, ‘A New Error’, ‘The Fool’ kendi adlarını taşıyan ‘Moderat’, ‘II albümleri kapsamında ‘ ve ‘III’, Rusty Nails’ ‘Reminder’ gibi çalışmalarıyla elektronik müzik dünyasında kült olmayı başardı. 2022 yılında kendi deyimleriyle ‘izolasyonun yavaşlığından doğan fikirler ve 20 yılı birlikte aşmanın ilhamı’ ile oluşturdukları ‘MORE D4TA’ albümleri ile geri dönüş yapacaklarını duyurarak hayranlarını mutlu ettiler.

Canlı performanslarında sergiledikleri görsel şovlarla adından söz ettiren Moderat, ana isimlerden olmasının yanı sıra dünyaca ünlü müzik platformu Resident Advisor tarafından ‘Kaçırılmayacak Canlı Performans Grubu’ seçildi. Primavera Sound, Glastonbury, Sónar, Electric Zoo, Lowlands Fesival gibi festivallerden bazıları. %100 Müzik’in PSM Yazı Seviyor kapsamında, ustalıkla tasarlanmış canlı performansları ve unutulmaz efsane müzikleri ile dinleyicilerini eşsiz bir yolculuğa çıkarmak için 24 Haziran Cumartesi 21.30’da Strong PSM Turkcell Sahnesi’nde.

PSM Yazı Seviyor %100 Müzik: Moderatkonser biletleri çok yakında passo.com.tr’de satışa çıkacak.

Bilet fiyatları:

Ön Satış Dönemi 3 – Ayakta / Erken Kayıt 3 – Ayakta – ₺770,00

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu