Haber

Defne Samyeli: Örtünenler daha genç gösteriyor

Reyting rekorları kıran Kızılcık Şerbeti dizisinde Nilay karakterine hayat veren dizinin senaristi Melis Civelek’in kızı Feyza Civelek, Defne Samyeli’nin “Bir Sen Bir Ben” programına konuk oldu. YouTube’da.

“Kötü oynamak bana keyif verdi”

Başörtülü bir kadına hayat veren Civelek, rolü hakkında konuştu. başarılı oyuncu “Kötüyü oynamak bana zevk verdi. Çünkü kendim olmayan bir rolü oynamak çok keyifli. Her zaman iyi insanlar olmalıyız, dizide özgürüm”söz konusu.

“Başörtüsü konusuna gelmek istiyorum, ‘Başörtüsü takmayı seviyorum’ dediniz, ne demek istediğinizi açıklar mısınız?”Samyeli’ye soran Civelek, şu yanıtı verdi:

“Örtünmek çok zor”

“Bir kere başörtüsü takmak çok zordu. Hayatımda deneyimleyemeyeceğim bir şeyi denediğim için çok keyif aldım. Kapalı bir kadını oynamak keyifliydi.

“kapatıyorum”

Ama bir kadının güzelliği saçındadır. İlk başta çok gariptim. Artık örtünmeyi sevmeye başladım. Artık umursamıyorum. Gerçek hayatımda kapalı olmayı tercih etmiyorum”

Civelek’in yanıtının ardından Samyeli, kendi niyetini dile getirerek, kapalı kadınların genç görünme konusunda avantajlı olduğunu söyledi. Başörtüsünün boynu kapattığını ve yüze istenilen şekli verdiğini belirten Samyeli, örtülü kadınların daha genç göründüğünü ifade etti.

“Alt boya gelince merak etmeyin”

Başörtüsü takmanın faydalarını sıralayan Samyeli, şöyle konuştu: “Tesettürlü bir arkadaşım anlatmıştı. Aslında kapatmanın sizi daha güzel ve genç gösterdiğine dair bir not. Çünkü yaşı ortaya çıkaran şey önce boyun ve çene hattının gevşemesidir.

Başörtüsü taktığınızda örtünebilir, yüzünüze istediğiniz şekli verebilir, başınızın şeklini değiştirebilir, boyunuzu uzatabilirsiniz. Dip boyası geldiğinde aldırmazsınız.”dedi.

cizrehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Bağlum Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu