Yaşam

Camdaki Kız Yeni Bölüm Yayınlanacak mı? 23 Şubat Vitrinde kız var mı yok mu?

Kanal D ekranlarının en sevilen yapımlarından biri olan Camdaki Kız yoğun ilgi gören dizilerin başında geliyor. Her bölümüyle reytingleri alt üst eden yapım, Kahramanmaraş’ta yaşanan depremlerin ardından yayınını durdurdu. Dizinin izleyicileri, Girl in the Glass yeni bölüm yayınlanıp yayınlanmayacağını araştırmaya başladı. Peki Camdaki Kız yeni bölüm yayınlanacak mı? 23 Şubat Pencerede Kız Var mı?

Detaylar içeriğimizde…

OGM Pictures imzalı Camdaki Kız ekranların en sevilen dizilerinden biri oldu. Gülseren Buğdaycıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan yapım yoğun ilgi görüyor.

Kanal D ekranlarının dikkat çeken dizisi Camdaki Kız her yeni bölümüyle reytingleri alt üst etmeyi başarıyor.

Başrollerini Burcu Biricik, Feyyaz Şerefoğlu ve Cihangir Ceyhan’ın paylaştığı dizi hem konusu hem de oyuncu kadrosuyla beğeni topluyor.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki yıkıcı depremlerle ekranlardaki yayın akışı tamamen değişti. Birçok kanal deprem bölgesinden gelen haberi ortak yayınla paylaştı. Bu süreçte tüm yapımlar yayın hayatına bir mecra vermek zorunda kaldı.

Yeni bölümüyle ekrana gelmeyen dizilerden biri de Camdaki Kız oldu. Perşembe akşamları yayınlanan Camdaki Kız dizisinin yayınlanıp yayınlanmayacağını dizinin hayranları araştırmaya başladı.

Camdaki Kız Yeni Bölüm Yayınlanacak mı? 23 Şubat Vitrinde kız var mı yok mu?

Nadim Güç’ün yönettiği Camdaki Kız 23 Şubat Perşembe günü yayınlanmayacak. Camdaki Kız’ın yeni bölümü Kanal D yayınında yer almadı. Sevilen yapım yerine ilk kez ‘Canım Son’ adlı filmini televizyonda yayınlayacak.

kelesajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu