Yaşam

Bir Küçük Gün Işığı 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Biraz Gün Işığı yeni bölüm fragmanı mı çıktı? Biraz Gün Işığı yeni bölümde neler olacak?

Biraz Gün Işığı Emre Kabakuşak’ın yönettiği, Emre Kabakuşak’ın yönettiği, Özgür Evren Heptürk’ün yazdığı, Seray Kaya ve Berk Oktay’ın oynadığı, NG Medya imzalı, ilk bölümü 5 Eylül 2022’de yayınlanan drama Türk televizyon dizisidir. Gün Işığı 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Biraz Gün Işığı yeni bölüm fragmanı mı çıktı? Biraz Gün Işığı yeni bölümde neler olacak?

KÜÇÜK GÜN IŞIĞI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Biraz Gün Işığı her Pazartesi 20:00’de ATV’de.

BİRAZ GÜN IŞIĞI 15. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

A Little Daylight 14.bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra 15.bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragmanı yayınlanınca paylaşacağız.

BİRAZ GÜN IŞIĞI 14. BÖLÜM FRAGMANI İZLEYİN!

KÜÇÜK BİR GÜN IŞIĞI SORUNU NEDİR?

Yapımcılığını NGM, yapımcılığını Nazlı Heptürk’ün üstlendiği, yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın üstlendiği, senaryosunu Özgür Evren Heptürk’ün yazdığı “Biraz Gün Işığı” dizisi; Büyük bir aşk yaşadığı kocasını ani bir trafik kazasında kaybetmesinin ardından hayatında farklı sırlar olduğunu öğrenen bir kadının hayat hikâyesini konu alıyor. 10 yıldır bir bokun içinde yaşayan Elif, hiç tanımadığı bir kızın kendisi ve merhum kocası adına nüfusa kayıtlı olduğunu öğrenir. Hayatı alt üst olmuştur. Her şeye yeniden başlamak zorunda kalan genç hanımın yolu, zengin iş adamı Fırat ile beklenmedik bir şekilde kesişir. Asıl muamma, eşi Hakan’la çıktığı romantik İtalya turunda hemen yanında duran ve o sıralarda hiç tanışmadığı adamın, kocası öldükten sonra hayatına girmesidir. Bu sefer her şey daha karmaşık hale geliyor. Fırat, hikayede Elif’in en zor günlerinde yanında olan kişi olarak konumlandırılır. Ancak bunun aslında büyük sırrın en önemli parçası olduğu daha sonra ortaya çıkacaktır!

BİRAZ GÜN IŞIĞI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Elif güneşe ulaşabilecek mi?

Elif, sosyal hizmetler uzmanının suçlamasıyla şok olur. Güneş’e asla zarar vermeyeceğini açıklamaya çalışırken hakkında araştırma yapılacağını öğrenir. Dila, Elif’e zarar vermeyi başarmıştır ve daha fazlasını yapmaya kararlıdır. Kendi isteğiyle Güneş’i eve getirmeyi planlamaktadır. Onu biraz korkutmak için yeterli. Elif her yerde Güneş’i ararken Güneş’in konakta olduğunu öğrenir. Dila’nın açtığı davayı Elif’in kazanması pek olası değil. Güneşten ayrılmayı hayal bile edemez. Fırat ise davayı iptal etmenin kesin yolunu bulmuştur. Elif’e Güneş’ten ayrılmayacaklarını söyler. Ancak onları Fırat’ın hiç hesaba katmadığı bir sürpriz beklemektedir.

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Güneşten de senden de vazgeçmeyeceğim!”

Mahkeme, Güneş’in DNA sonucu belirlenene kadar sosyal hizmetlerde kalmasına karar verir. Dila’nın keyfi yerinde, güneşlenmek için gün sayıyor. Elif sosyal hizmetlerin önünde adeta kamp kurar. Güneş diğer çocukların kıskanç bakışları ve alaycı tavırları altında ezilir ve horlanır. Fırat, mahkemeye müdahale edip gözaltına almayı planlar ama Ümran’ın son umudu da aynı atılımı yapınca paramparça olur. Elif, Güneş’i sonsuza dek kaybettiğini fark eder. Güneş’e bu kadar yakın ve uzak olmak dayanabileceği bir acı değil. Elif, Güneş ve Fırat’tan ayrılmaya ve İstanbul’dan ayrılmaya karar verir.

BİRAZ GÜN IŞIĞI OYUN TAKIMI

Seray Kaya – Elif

Berk Oktay – Fırat

Esra Dermancıoğlu – Ümran

Tuğçe Açıkgöz – Dila

Şeyma Korkmaz – Sude

Azra Aksu – Güneş

Yılmaz Bayraktar –

Güneş Hayat – Mehveş

Beran Kotan – Alper

Gizem Ünsal – Fulya

Yiğit Yapıcı – Hakan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlum Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu